​Мешканці розвинених міст обирають велопрогулянки
29
травня, 2017

Сучасні міста стають все зручнішими. Не важливо як ти пересуваєшся по місту, не важливо скільки квадратних метрів займає твій дім, ти можеш бути немовлям або людиною з особливими потребами - сучасне місто буде зручним для тебе, ким би ти не був.

В містах 21 століття гармонійно співіснують власники бензинових авто та електрокарів, велосипедів та гіроскутерів, люди, які пересуваються на колясках чи молоді батьки з дитячими візками.

Ці люди мешкають в квартирах, зблокованих будинках, приватних оселях на один чи кілька поверхів, вони винаймають житло, або ділять його з друзями, а дехто з них у місті проїздом і знімає готельний номер, апартаменти або хостел.

Сучасне місто надзвичайно динамічна структура. Воно постійно змінюється та набуває тих параметрів, які зручні його жителям.

Біда в тому, що комфортних міст поки що не так і багато, особливо, у Східній Європі.

Комфортне містечко Гармонія прагне, щоб Рівне було якомога більш схожим саме на сучасні міста. Так, ми не можемо в одну мить зробити його таким, зате можемо розпочати з впорядкування власної території та з поширення моди на комфортний міський простір.

Наприклад, для того, щоб популяризувати різноманіття міського транспорту та здоровий спосіб життя ми підтримали акцію “KRUTI Педалі від Manhattan Fitness Club”, що проходила в рамках щорічного “Велодня”. Такі події - звичайна річ для мешканців європейських та американських міст, мода на них потроху починає з'являтися і в Україні. Погляньте як може виглядати цікаве спортивне дозвілля у відеозвіті від фітнес-клубу ''Manhattan".