Проект
25
вересня, 2017

У Рівному з'явився перший розпис стін. Мова йде про проект "The Wall", який був втілений за ініціативи Платформи взаємодій "Простір" та підтримки активних мешканців, компаній та закладів міста.

Проект полягає у художньому розписі сходової клітки, яка веде до Платформи взаємодій "Простір". Локація розпису - перший корпус Національного університету водного господарства та природокористування за адресою вул. Соборна, 11.

До "The Wall", сходова клітка НУВГП виглядала досить типово: гранітні сходи, багато разів пофарбовані залізні перила та стіни: побілені згори і пофарбовані масляною фарбою знизу.Команду "Простору" такий стан речей не влаштовував і вони вирішили залучити місцевих художників для створення яскравих арт-об'єктів на стінах клітки. На заклик відгукнулися художники, дизайнери, та графіті-майстри: Іванка Бородіна, Андрій Ат, Вадім Oerse, Антон Akey, Віталій Brat. Кожен з художників отримав одну стіну для створення арту та 24 години на втілення ідеї. Витратні матеріали на втілення проекту допомогли покрити представники бізнесу та рівняни. Для зручності фондування була розроблена спеціальна зі збору коштів.

Особливість проекту в тому, що всі зображення створювалися в один день всього за 24 години і за усіма процесами можна було слідкувати онлайн, завдяки трансляції, яка супроводжувала весь перебіг подій.

Тепер замість типових невиразних стін обабіч сходів студенти НУВГП та гості "Простору" можуть насолоджуватися унікальними арт-об'єктами.

Митці проекту говорять, що "The Wall" символізує стіну між художником та глядачем, яку автор намагається прибрати. У нашому випадку це вдалося зробити завдяки інтерактивності проекту. Кожен глядач спостерігав процес створення, тим самим стаючи ще й співавтором.

Комфортне містечко Гармонія пишається, що змогло зробити свій вклад у створення першого в Рівному та Україні подібного арт-об'єкту. Ми віримо, що такі ініціативи роблять середовище міста більш комфортним та надихаючим. "The Wall" - це не просто естетичний арт, який прикрасив один із публічних просторів Рівного, він також назавжди залишиться доказом того, що рівняни можуть мобілізуватися заради досягнення гарної мети. Він служить прикладом того, як потужні ідеї об'єднують небайдужих людей-однодумців.