Рівняни зібралися на
23
жовтня, 2017

21 жовтня кілька сотень рівнян прийшли до парку біля ПДМ, щоб прибрати його та провести разом час на пікніку. Таким чином мешканці вирішили підтримати проект реконструкції парку, який зараз претендує на отримання фінансування від Громадського бюджету Рівного. У 2016 році парк вже отримував частину коштів в рамках ініціативи Громадський проект. Для повної та якісної реалізації відновлення дуже важливо отримати ще один транш з Громадського бюджету.

Як парк може виглядати після оновлення добре видно на візуалізаціях урбаністів тт і тут. Поки що ж це типовий недоглянутий зелений масив з великою кількістю сміття, облуплених бетонних конструкцій невизначеного призначення, та графіті, здебільшого, сумнівної художньої цінності.Щоб хоч трохи це змінити і було організовано "Міський пікнік". В підсумку прибирання, з території парку було вивезено 4 вантажні авто сміття, гілля та чагарників. До толоки долучилися не тільки жителі міста, але й відповідальний бізнес, комунальні господарства та представники міськвиконкому.Після прибирання гості розважалися квестом "Смуга невеселих міських перешкод", смакували вуличну їжу, каву та спілкувалися. В окремій місцині можна було навчитися роботи троянди з кленового листя, злакові "цукерки"-годівнички для неперелітних птахів, свічки з воску та інші хенд-мейд дрібниці. Захід тривав 9 годин. Найстійкіші відвідувачі, які дочекалися завершення пікніка, змогли отримати цінні подарунки від організаторів та спонсорів заходу.

Дякуємо Urban Form, Сад історій, ПДМ та Kavasutra за цей чудовий пкнік та можливість стати його частиною. Команда комфортного містечка Гармонія переконана, що Ваш проект збере необхідну кількість голосів і парк біля ПДМ обов'язково буде красивим та зручним!