Що таке комфортне середовище і до чого тут джаз?
31
серпня, 2017

В основу концепції комфортного містечка Гармонія лягла віра у те, що люди повинні мешкати в комфортному середовищі. Ми впевнені, що ті, хто зазнають менше дискомфорту в повсякденному житті щасливіші та здатні привносити більше позитивних змін у суспільство.

Комфортне середовище не вичерпується оточенням зручних речей. Коли навколо нас друзі, однодумці, гарна музика та література, коли ми можемо займатися спортом чи хобі, ми сильніші, щасливіші та здатні на більше. Саме тому, крім обладнання комфортного середовища на території нашого містечка, ми прагнемо поширювати ідею затишного оточення на решту міста та створювати моду на новий, комфортний, стиль життя.

В кінці серпня цього року ми приєдналися до організації в Рівному ювілейного Міжнародного джазового фестивалю Art Jazz, натхненні вірою в те, що гарна музика робить нас щирішими, що це каталізатор кращих ідей та рис людини. За три дні, протягом яких тривав фестиваль, нам вдалося побачити як сотні рівнян приходили до приміщення драмтеатру і на Лебединку (де проходили концерти) і як після музичного вечора їхні очі світилися радістю. Ми бачили як вони танцювали просто між рядами стільців у драмтеатрі і навіть уважні працівниці театру вирішували їх не стримувати настільки красиво та доречно це було.

Ми знаємо, що коли щось подібне відбувається навколо нас це не може минути безслідно. Люди, які полюбили блюз більше не вдовольняться примітивними мелодіями. Ті, хто відвідують заходи такого рівня прагнутимуть кращого для себе і своєї сім'ї. Людина, яка зрозуміла наскільки комфортнішим може бути її життя більше не захоче вдовольнятися нормою.

Так само ми ставимося і до свого продукту - ми заявляємо високу планку якості життя, бо впевнені, що після того, як ми зробимо свою пропозицію, люди не захочуть жити інакше.


В містечку Гармонія будуть акуратні невисокі паркани, переходи підняті на рівень тротуару, обмеження швидкості авторуху до 40 км. / год. Тільки двоповерхова забудова, таунхауси відділені від приватних осель дорогою. Передбачені парковки, автомийка, всі необхідні побутові заклади. В інфраструктуру містечка включені зони для відпочинку (BBQ), дитячі і спортивні майданчики, бігові та велосипедні доріжки і все це в оточенні природи. Це те, що ми називаємо комфортним середовищем. В таких умовах повинні бути будинки людей, які хочуть отримувати максимум радості від життя.

Живіть в Гармонії!